Vodafone TV v7.5.2 APK Download For Android

Vodafone TV v7.5.2 APK Download For Android

2.0 (46200)Apps, Entertainment

App Information of Vodafone TV

App Name Vodafone TV v7.5.2
Genre Apps, Entertainment
Size20.5 MB
Latest Version7.5.2
Get it On Google Play
Update2021-10-04
Package Nametr.vodafone.app
Rating 2.0 ( 46200 )
Installs5,000,000+

Description of Vodafone TV

Vodafone TV, ulusal kanallara ek olarak premium TV kanallarını, binlerce yerli ve yabancı film, dizi, belgesel ve çocuk içeriğini izleyebileceğiniz bir TV platformudur.

Akıllı telefon, tablet, bilgisayar, smart TV veya TV cihazlarınıza Vodafone TV uygulamasını indirebilir, dilediğiniz zaman izlemeye başlayabilirsiniz.

Filmden diziye, belgeselden çizgi filme, binlerce içerik ve canlı TV kanalları Vodafone TV’de sizi bekliyor!

Vodafone TV ile 90’dan fazla TV kanalında canlı yayını durdurup devam ettirebilir, kaçırdığınız veya tekrar izlemek istediğiniz yayınları 24 saate kadar geri sarabilirsiniz.

Vodafone TV’de ne var?

• İngiltere Premier Lig’den Formula 1’e, NBA’den Bundesliga’ya pek çok spor içeriği ile spor aşkını Vodafone TV ile katlayabilirsiniz!

• Tüm aileye hitap eden 6 farklı Sinema TV kanalı, en güncel dizileri takip edebileceğiniz Fox Crime ve FX kanalları, izlemeye doyamadığımız yeşilçam filmleri ile tüm zamanların en sevilen yerli yabancı aksiyon, komedi, dram, korku, romantik ve daha birçok kategoride yüzlerce içerik Vodafone TV’de.

• Belgesel tutkunları için National Geographic, Nat Geo Wild, Viasat Explore ve Viasat History belgesel kanalları ile bilimsel belgesellerden tarih belgesellerine, en etkileyici hikayeleri Vodafone TV’de bulabilirsiniz!

• Disney Channel ve Disney Junior’un da bulunduğu çocuk kanalları, birbirinden eğitici ve eğlendirici çocuk tiyatroları, çocukların en sevdiği çizgi filmler ve animasyonlar da Vodafone TV’de!

İster Wi-Fi bağlantısı, ister mobil bağlantınız üzerinden uygulamaya erişebilirsiniz.

Vodafone mobil faturalı hat abonesi iseniz cep telefonu veya tabletinize Vodafone TV uygulamasını indirip ücretsiz kullanabilirsiniz.

Android TV ve diğer akıllı televizyon uygulamaları üzerinden de Vodafone TV izleyebilmek için Full Paket aboneliği gerekmektedir. TV DEVAM yazıp 7000’e SMS atarak Full Paket aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

Önemli özellikler:

• TV canlı yayınını durdurup devam ettirebilir, isterseniz 24 saate kadar geriye alarak izleyebilirsiniz.

• İngiltere Premier Lig’den Formula1’e , NBA’den Bundesligaya pek çok spor içeriği; tüm aileye hitap eden 6 farklı Sinema TV kanalı, en güncel dizileri takip edebileceğiniz Fox Life, Fox Crime ve FX kanalları ile belgesel tutkunları için National Geographic, Nat Geo Wild, Viasat Explore ve Viasat History belgesel kanalları Vodafone TV’de sizi bekliyor.

• İster wifi bağlantısı üzerinden, ister mobil bağlantınız üzerinden uygulamaya erişebilirsiniz.

Vodafone TV hakkında daha detaylı bilgi almak için linke tıklayın : http://vftr.co/tv
Vodafone TV is a TV platform where you can watch premium TV channels, thousands of local and foreign movies, series, documentaries and children’s content in addition to national channels.

You can download the Vodafone TV application to your smartphone, tablet, computer, smart TV or TV device and start watching whenever you want.

From movies to TV series, from documentaries to cartoons, thousands of content and live TV channels are waiting for you on Vodafone TV!

With Vodafone TV, you can stop and resume live broadcasts on more than 90 TV channels, and rewind the broadcasts you missed or want to watch again, up to 24 hours.

What’s on Vodafone TV?

• With many sports content from the English Premier League to Formula 1, from the NBA to the Bundesliga, you can multiply your love of sports with Vodafone TV!

• 6 different Cinema TV channels appealing to the whole family, Fox Crime and FX channels where you can follow the latest series, Yeşilçam movies that we can’t get enough of watching, and hundreds of content in many categories such as the most popular domestic and foreign action, comedy, drama, horror, romance and many more Vodafone TV ‘also.

• For documentary lovers, you can find the most impressive stories, from scientific documentaries to history documentaries, on National Geographic, Nat Geo Wild, Viasat Explore and Viasat History documentary channels on Vodafone TV!

• Children’s channels, including Disney Channel and Disney Junior, educational and entertaining children’s theaters, children’s favorite cartoons and animations are also on Vodafone TV!

You can access the application either via Wi-Fi connection or your mobile connection.

If you are a Vodafone mobile postpaid subscriber, you can download the Vodafone TV application to your mobile phone or tablet and use it for free.

Full Package subscription is required to watch Vodafone TV on Android TV and other smart television applications. You can start your Full Package subscription by typing TV DEVAM and sending an SMS to 7000.

Important features:

• You can pause and resume the TV live broadcast, or watch it backwards up to 24 hours if you wish.

• Many sports content from the English Premier League to Formula1, from the NBA to the Bundesliga; 6 different Cinema TV channels appealing to the whole family, Fox Life, Fox Crime and FX channels where you can follow the latest series, and National Geographic, Nat Geo Wild, Viasat Explore and Viasat History documentary channels for documentary lovers are waiting for you on Vodafone TV.

• You can access the application either via wifi connection or via your mobile connection.

Click on the link for more detailed information about Vodafone TV: http://vftr.co/tv
Vodafone TV deneyimini en iyi hale getirmek için çalışıyoruz. Bu güncelleme ile performans iyileştirmeleri ve hata gidermeleri uygulanmıştır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *