Tıkla Gelsin® v1.0.3 APK Latest Version

Tıkla Gelsin® v1.0.3 APK Latest Version

App Information of Tıkla Gelsin®

App Name Tıkla Gelsin® v1.0.3
Genre Food & Drink, Games
Size44.8 MB
Latest Version1.0.3
Get it On Google Play
Update2021-02-04
Package Namecom.ataexpress.tiklagelsin
Rating ( 3532 )
Installs100,000+

Description of Tıkla Gelsin®

Tıkla Gelsin® – Yemek Siparişi Uygulaması ile Lezzetler Kapında!

Tıkla Gelsin® online yemek siparişi uygulamasını indir, Türkiye’nin en sevilen hızlı servis restoranlarından istediğin lezzet kapına gelsin! Burger King®, Popeyes®, Arby’s®, Usta Dönerci®, Sbarro®, Usta Pideci® ve Amasya Et Ürünleri®’nin karşı konulmaz lezzetleri, avantajlı fiyatlar ve cazip kampanyalarla Tıkla Gelsin®’de seni bekliyor.

Neden Tıkla Gelsin®?
Tıkla Gelsin®’den sipariş vereceğin restoranlarda, sağlık kontrolü ve dezenfeksiyon süreçlerinden geçirilen personellerce hazırlanan ürünler, “Güvenli Paket” etiketiyle teslim ediliyor.

Ne yediğini bilmek en doğal hakkın!
Tıkla Gelsin® uygulamasındaki Ne Yediğini Bil® platformuyla, ürünlerin doğadan sofrana gelinceye kadarki yolculuğunu tüm şeffaflığıyla öğrenebilirsin.

Uygulama Özellikleri
Tıkla Gelsin® uygulaması iki özelliği ile karşında! Sana Gelsin ile istediğin adresi gir siparişin “temassız teslimat” ve “kapıya bırakılma” seçenekleriyle sana gelsin! Gel Al ile bulunduğun lokasyona en yakın restorana siparişini ver, temassız ve en hızlı şekilde sen al.

Uygulama Nasıl Kurulur ve Kullanılır?
Tıkla Gelsin®’i, yukarıdaki Yükle/İndir seçeneğine tıklayarak yükle, üye ol ve
kişiselleştirilmiş hizmet deneyiminin ayrıcalıklarından faydalanmaya başla! Üyelik için adın-soyadın, e-posta adresin, cep numaran ve belirleyeceğin şifre yeterli. Ardından yemek seçimini yapıp, adresini ve ödeme yöntemini belirterek işlemini tamamla.

Nasıl Sipariş Verilir?
Sunulan iki özellikten birini seç. Markanı seç. Menü veya ürün seçimini yap.
Seçimlerini tercihine göre düzenle. Siparişi tamamlamak için gereken adres ve ödeme bilgilerini kaydet. Siparişi onayla.

Burger King® Sipariş
Burger King®’in birbirinden ateşli menülerinden favorini seç ve Tıkla Gelsin!
Whopper®, Steakhouse Burger®, Big King® ve Köfteburger® Menü gibi eşsiz Burger King® lezzetleri, Tıkla Gelsin® ile sadece bir tık uzağında!

Popeyes® Sipariş
Efsane terbiyeli tavuk, Tıkla Gelsin® ile şimdi parmaklarının ucunda! Tavuklu
salatalardan Popeyes® acılı kanat menülerine, Ekonomix Tavuk Burger’den
Popeyes® Maxi Menü’lere kadar onlarca seçenek, cazip fiyatlarla Tıkla Gelsin®’de seni bekliyor.

Arby’s® Sipariş
Eşsiz tadı ve avantajlı kampanyalarıyla Arby’s® menüleri, Tıkla Gelsin® online
sipariş üzerinden hızlı bir şekilde kapına gelsin. Tıkla Gelsin® ile karşı konulmaz Arby’s® hamburgerlerinin ve iştah kabartan Arby’s® kıvırcık patateslerinin tadını çıkarmaya hemen başla!

Usta Dönerci® Sipariş
Tavuk döner siparişi mi, et döner siparişi mi? Ağız sulandıran bir iskender siparişine ne dersin? Favorin hangisi olursa olsun, Usta Dönerci® ile hepsi anında senin olsun! Dönercilerin efsanesi Usta Dönerci® menüleri, Tıkla Gelsin® ile dilediğin an kapında!

Sbarro® Pizza Sipariş
Canın zengin malzemesiyle göz dolduran nefis bir pizza mı çekti? Online pizza siparişi, Tıkla Gelsin® ile şimdi çok daha hızlı ve kolay! Sbarro® pizza çeşitlerini incelemek ve sürpriz kampanyalardan faydalanmak için sen de Tıkla Gelsin®’i indir, dolu dolu pizza menülerini keşfetmeye başla!

Usta Pideci® Sipariş
Kuşbaşılı kaşarlı pide, kıymalı pide, kavurmalı pide… En acıktığın anlarda aklına düşen tüm bu lezzetler, Usta Pideci® farkı ve Tıkla Gelsin® ayrıcalığı ile fırından kapına gelsin! Usta Pideci®’nin eşsiz lezzetlerine Tıkla Gelsin® üzerinden kolayca sahip olmak için sen de uygulamayı indir, fırsatları keşfetmeye başla!

Amasya Et Ürünleri® Sipariş
Tıkla Gelsin®’den benzersiz bir hizmet daha! Damak zevkine en yakın yemek
siparişi uygulaması Tıkla Gelsin®’de pastırma, kavurma, sosis ve online sucuk siparişi imkanı da bulunuyor. Amasya Et Ürünleri®’nin özenle hazırlanmış birbirinden lezzetli ve güvenilir et ürünleri, uygulama üzerinden incelemen için seni bekliyor.

Bize Ulaşın
Facebook: https://www.facebook.com/tabgidakurumsal
Instagram: https://www.instagram.com/tabgida/
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/tab-gida/
Click Gelsin® – Tastes at Your Door with Food Ordering Application!

Click Gelsin® online food ordering app downloads, Turkey’s best-loved flavors come to the door of the quick service restaurant you want! The irresistible flavors of Burger King®, Popeyes®, Arby’s®, Usta Dönerci®, Sbarro®, Usta Pideci® and Amasya Et Products® are waiting for you at Click and Come® with advantageous prices and attractive campaigns.

Why Click and Come®?
In restaurants where you will order from Click-to-Gelsin®, the products prepared by the personnel who undergo health control and disinfection processes are delivered with the “Safe Package” label.

It is your most natural right to know what you eat!
With the Know What You Eat® platform in the Click-to-Gelsin® application, you can learn the journey of products from nature to the table with all its transparency.

Application Features
Click and Gelsin® application is here with two features! With Come To You, enter the address you want and your order will come to you with the options of “contactless delivery” and “drop to the door”! With Gel Al, place your order at the closest restaurant to your location, get it without contact and in the fastest way.

How to Install and Use the Application?
Click to Install® by clicking the Upload / Download option above, become a member and
Start enjoying the privileges of personalized service experience! Your name-surname, e-mail address, mobile number and the password you will set are sufficient for membership. Then complete the process by choosing your meal and specifying your address and payment method.

How to Order?
Choose from two features offered. Choose your brand. Choose your menu or product.
Arrange your choices according to your preference. Save the address and payment information required to complete the order. Confirm the order.

Order Burger King®
Choose your favorite from the hot menus of Burger King® and Click it!
Unique Burger King® flavors such as Whopper®, Steakhouse Burger®, Big King® and Köfteburger® Menu are just a click away with Click-to-Go®!

Popeyes® Order
Legendary seasoned chicken is now at your fingertips with Click Come®! Chicken
from salads to Popeyes® hot wings menus, from Ekonomix Chicken Burger
Tens of options, from Popeyes® Maxi Menus to attractive prices, await you at Click to Come®.

Arby’s® Order
Arby’s® menus with their unique taste and advantageous campaigns, Click to Come® online
come to your door quickly through the order. Start enjoying the irresistible Arby’s® hamburgers and appetizing Arby’s® curly potatoes with Click Click Gelsin®!

Usta Dönerci® Order
Chicken doner order or meat doner order? How about ordering a mouth-watering Alexander? Whichever your favorite is, get it all instantly with Usta Dönerci®! The legendary Doner Restaurants, Usta Dönerci® menus are at your door anytime with Click to Come®!

Sbarro® Pizza Order
Have you drawn a delicious pizza with rich ingredients? Online pizza ordering is now much faster and easier with Click to Come®! To examine Sbarro® pizza varieties and take advantage of surprise campaigns, download Click and Get® and start exploring the full pizza menus!

Usta Pideci® Order
Pita with cheddar cheese, pita with minced meat, pita with roasted meat… All these flavors that come to your mind when you are hungry, come to your door from the oven with the difference of Usta Pideci® and the privilege of Click Gelsin®! To have the unique flavors of Usta Pideci® easily on Click and Come®, download the application and start exploring the opportunities!

Amasya Meat Products® Order
Another unique service from Click to Come®! The closest meal to the palate
The ordering application Click Click Gelsin® also offers the opportunity to order pastrami, roasting, sausage and online soudjouk. Delicately prepared and reliable meat products of Amasya Meat Products® are waiting for you to examine them through the application.

Contact us
Facebook: https://www.facebook.com/tabgidakurumsal
Instagram: https://www.instagram.com/tabgida/
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/tab-gida/
Tıkla Gelsin Güncellendi !

Sizlerden gelen öneri ve talepleri özenle değerlendiriyor ve güncellemeler üzerinde çalışıyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *