Media Markt Türkiye v3.55.0 APK Latest Version

Media Markt Türkiye v3.55.0 APK Latest Version

(6929)Apps, Shopping

App Information of Media Markt Türkiye

App Name Media Markt Türkiye v3.55.0
Genre Apps, Shopping
Size7.1 MB
Latest Version3.55.0
Get it On Google Play
Update2021-05-06
Package Nametr.com.media.markt
Rating ( 6929 )
Installs1,000,000+

Description of Media Markt Türkiye

Bulunduğun Her Yerde MediaMarkt Mağazası Cebinde!
Media Markt mobil uygulaması sayesinde nerede olursan ol, aradıklarına hızlı ve kolay şekilde ulaş. Elektronik ihtiyaçlarını en düşük fiyatlarla takip etmek ve avantajlı kampanya bilgilerine anında ulaşmak için ücretsiz uygulamayı hemen indir ve kazanmaya başla.
Küçücük Bir Mobil Uygulama, Kocaman Bir Mağaza
50 yıllık birikimiyle Avrupa’nın 1 numaralı elektronik perakendecisi Media Markt, en iyi teklifleri ve fiyatları bulmanın mobil yolunu tek tıkla cebine indiriyor. TV ve ses sistemleri, akıllı telefon ve tablet, bilgisayar ve bilgisayar bileşenleri, fotoğraf makinesi, kamera, beyaz eşya, ev aletleri ve yaşam gereçleri, mobil oyun, hobi, kişisel bakım ve sağlık alanlarında binlerce ürün akıllı telefonunda.
Bol Seçenek ve İnanılmaz Fırsatların Adresi
Dünyanın kullandığı markaları bir arada bul, beğen, kıyasla ve satın al. Üstelik her güne özel ‘Günün Olayı’ ile kaçırılmayacak fırsatları anında yakala. Cazip internet kampanyaları, gece 22:00’den sonra uykusu hemen gelmeyen alışveriş tutkunlarına özel “Gece Kuşu” fırsatları her an elinin altında olsun.
Bir Alışverişten Çok Daha Fazlası
Ödeme ve teslimat bilgilerini her seferinde tek tek girmekle uğraşma, kayıtlı üyeliğin üzerinden tek tıkla sipariş kolaylığını yakala. Tüm siparişlerini tek bir ekran üzerinden takip et. Seçeceğin ürünün teknik açıklama ve geri bildirimlerini okuyu, görsellerini incele, ayrıntılı kataloğa bak ve benzer ürünleri tara. Ad, barkod veya QR kodu ile arama yap. Dilersen mağazaları sorgula, sana en yakın mağazayı bul, haritaya bak, adres, açılış ve kapanış saatleri ile erişim bilgilerine kolayca ulaş.
En Güvenli Mobil Teknoloji Mağazası
Müşteri güvenliği ve gizliliğinde uluslararası Ödeme Kartları Endüstrisi Veri Güvenliği Standardı (PCI DSS) ile %100 uyumlu olan mobil mağazada, SSL Güvenlik Sertifikasyonu ile hızlı ve güvenli alışveriş yapmanın keyfini yaşa.
Mobil Mağaza, Ayrıcalıklı Hizmet
Media Markt mobil uygulamasını indir, satın alma tarihinden itibaren 14 gün içinde mağazaya iade garantisi, beklentilerini karşılayan bol çeşitlilik, hızlı gönderiyle kapına teslim, dilersen mağazadan teslim alma, satış ve destek hattı ile keyifli, sorunsuz ve güvenli alışveriş için başka adres arama zahmetini ortadan kaldır.
MediaMarkt Store in Your Pocket, Wherever You Are!
Thanks to the Media Markt mobile application, you can reach what you are looking for quickly and easily wherever you are. Download the free app now and start earning to keep track of your electronic needs at the lowest prices and to get advantageous campaign information instantly.
A Tiny Mobile Application, A Huge Store
With its 50 years of experience, Media Markt, Europe’s No. 1 electronic retailer, puts the mobile way to find the best offers and prices in one click. Thousands of products on TV and sound systems, smartphones and tablets, computer and computer components, camera, camera, white goods, home appliances and living equipment, mobile games, hobby, personal care and health are on your smartphone.
Abundant Options and Incredible Opportunities Address
Find, like, compare and buy brands used by the world together. Moreover, catch the opportunities that cannot be missed with the “Event of the Day” special for every day. Attractive internet campaigns, “Night Bird” opportunities for shopping enthusiasts who do not sleep immediately after 22:00 are always at hand.
More Than Just Shopping
Don’t worry about entering payment and delivery information one by one, get the convenience of ordering with one click through your registered membership. Track all your orders on one screen. Read the technical descriptions and feedback of the product of your choice, view the images, see the detailed catalog and browse similar products. Search by name, barcode or QR code. If you wish, query the stores, find the store closest to you, look at the map, easily access the address, opening and closing times and access information.
Safest Mobile Technology Store
Enjoy fast and secure shopping with SSL Security Certification in the mobile store, which is 100% compliant with the international Payment Cards Industry Data Security Standard (PCI DSS) in customer safety and privacy.
Mobile Store, Exclusive Service
Download Media Markt mobile app, eliminate the hassle of searching for another address for pleasant, hassle-free and safe shopping with 14 days from the date of purchase, guaranteed return to the store, abundant variety that meets your expectations, fast delivery to your door, pick-up from the store, sales and support line. .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *