Mavi v APK Download For Android

Mavi v APK Download For Android

App Information of Mavi

App Name Mavi v
Genre Apps, Shopping
Size
Latest Version
Get it On Google Play
Update
Package Namecom.mavi.kartus
Rating
Installs1,000,000+

Description of Mavi

Mavi App ile dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde Mavi alışverişinin keyfini yaşayın. Kartuş Kart’a üye olup sezon alışverişlerinizden puan kazanın, Mavi Mağazalarında kart taşımadan alışveriş yapın ve puanlarınızı kullanın.

– Mavi App ile yüzlerce ürüne dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde ulaşabilir, beğendiğiniz ürünleri hemen sepete ekleyebilirsiniz.
– Kartuş’a üye olup sezon alışverişlerinizden puan kazanabilir, kazandığınız puanları uygulama içerisinden takip edebilir ve sonraki alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.
– Kartuş Kartınızı uygulamaya kaydedebilir, Mavi Mağazalarında kart taşımadan alışveriş yapmanın ve puanlarınızı kullanmanın keyfini yaşayabilirsiniz.
– Mavi.com’a üye olarak veya Mavi.com hesabınıza giriş yaparak konforlu alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. Mavi.com’da oluşturduğunuz sepeti görüntüleyebilir, güncelleyebilir ve daha önce verdiğiniz siparişleri takip edebilirsiniz.
– Kapıda ödeme, havale ve kredi kartı ödeme yöntemleriyle sipariş verebilir, kredi kartınızı Masterpass güvencesi ile saklayabilir, alışverişinizi hızlı ve güvenli biçimde tamamlayabilirsiniz.
– Bildirim ve Lokasyon izinlerinizi vererek Mavi’deki en güncel fırsat, kampanya ve avantajlardan anında haberdar olabilirsiniz.
– Bulunduğunuz konuma göre size en yakın Mavi Mağazasına tek tıkla ulaşabilirsiniz.
– Beğendiğiniz ürünü barkodla veya sesli arama ile aratarak bulabilir, hemen satın alabilirsiniz. Veya ‘Mağazada Bul’ fonksiyonunu kullanarak size en yakın Mavi Mağazasında kolayca bulabilirsiniz.
– Instagram’da beğenilen ürünlere ‘Keşfet’ sekmesi altından ulaşabilir, stiliniz için ilham veren parçaları hemen satın alabilirsiniz.
Enjoy Blue shopping anywhere, anytime with the Blue App. Become a member of Cartridge Card and earn points from your season purchases, shop at Blue Shops without using a card and use your points.

– With the Blue App, you can reach hundreds of products at any time, anywhere, and add the products you like to the basket.
– You can subscribe to the cartridge and earn points from your season shopping, follow the points you have gained in the application and use them for your next purchases.
– You can save your Cartridge Card to the application and enjoy shopping and using your points in the Blue Shops without moving a card.
– You can enjoy comfortable shopping by logging into Mavi.com or by logging in to Mavi.com. You can view and update the cart you created in Mavi.com and follow the orders you gave earlier.
– You can place an order with payment, money order and credit card payment methods.
– By providing your Notification and Location permissions, you can be notified immediately of the latest opportunities, campaigns and benefits in Mavi.
– You can reach the nearest Blue Store by a single click depending on your location.
– You can find the product you like by barcode or voice search, you can buy immediately. Or you can easily find it in your nearest Blue Store using the asında Find in Store Mavi function.
– You can reach the acclaimed products on Instagram under the ilham Explore, tab and buy inspiring pieces for your style right away.
Sizin için yenilendik. Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yeni özellikler eklemeye ve güncellemeler yapmaya devam ediyoruz. Bu versiyon ile yepyeni tasarımımızı deneyimleyebileceksiniz.
App ile ilgili tüm önerilerinizi [email protected] adresine iletebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.