Kim Milyoner 2021-15BinSoru YENİ v APK New Version

Kim Milyoner 2021-15BinSoru YENİ v APK New Version

(18745)Games, Trivia

App Information of Kim Milyoner 2021-15BinSoru YENİ

App Name Kim Milyoner 2021-15BinSoru YENİ v
Genre Games, Trivia
Size
Latest Version
Get it On Google Play
Update
Package Namecom.snstu.kimmilyonerbilgiyarismasi
Rating ( 18745 )
Installs1,000,000+

Description of Kim Milyoner 2021-15BinSoru YENİ

En iddialı Kim Milyoner oyunu ile karşınızdayız. Uygulama bildiğiniz milyoner yarışmasının resmi olmayan android versiyonudur. Kim Milyoner bilgi yarışması. Türkiye’de yarışma denilince akla gelen ilk oyun. Yarışma oyunlarının birincisi! Güncel oyunlar arasında en yenisi, en iyi zeka soruları ile yarışma keyfi. Bilgi Yarışması

Zeka testleri çözen, zeka soruları meraklısı en güncel yarışmaları takip eden herkesin seveceği bir oyun. Bilgi Yarışması

15.000 soruluk, uzmanlarca hazırlanmış geniş havuzumuz ile bir soruyu ikinci defa görmeyeceksiniz. Dolu dolu bir bilgi yarışması ile karşınızdayız. İq testi tadında bir zeka oyunu. Genel Kültür Bilgi Yarışması.

*************************************************
Oyunumuzda 5 adet joker hakkı bulunmaktadır :
*************************************************

◉ Telefonla Arama joker hakkı
◉ Çift Cevap joker hakkı
◉ Seyirciye Sor joker hakkı
◉ Soruyu Değiştir joker hakkı
◉ Yarı-Yarıya joker hakkı

◉ kim milyoner yarışması

Ekonomi, finans, sağlık, diyet, genel kültür ve yüzlerce kategoride binlerce soru! Kelime oyunu, kelime bulucu, adam asmaca ve Trivia oyunlarının en güçlü rakibi. Yarışma oyunları bilgi ve zeka için vazgeçilmezdir. Oyunumuz Milyoncu olarak da bilinir aynı zamanda. Yeni oyunlar arasında boğulmayın klasik oyunların en iyisi ile bilgi ve kültürünüzü artırın. Sayısal zeka ve sözel zeka gelişiminize faydalı bir kelimecik zeka oyunu.

Zaman geçiren oyunlar arasında en üst sıralarda yer alan kelimelik milyoner oyunumuz bilgi yarışması keyfini uzmanlarca hazırlanan sorular ile zirvelerde yaşatıyor. 2021 oyunları arasında soru cevap çoklu zeka oyunlarının lideri. Genel Kültür yarışması.

Yeni ücretsiz oyunlar ve genel kültür bilgi yarışması için bizi takip edin.

Belirtmek isteriz ki;
Oyunun SonyPicturess ya da orijinal Kim Milyoner yarışmalarıyla ilgisi , ilişiği yoktur. Oyun yalnızca bir bilgi yarışması oyunudur. Icon, logo, müzik ve grafiklerin orijinal yarışma ile bir ilgisi bulunmamaktadır.
We are here with the most ambitious Kim Millionaire game. The application is the unofficial android version of the millionaire contest you know. Who Millionaire quiz. The first game that comes to mind competition, known in Turkey. The winner of the competition games! The newest among the current games, the best intelligence questions, and enjoy the competition. Knowledge competition

It is a game that everyone who solves intelligence tests, who is interested in intelligence questions and follows the latest competitions. Knowledge competition

With our large pool of 15,000 questions prepared by experts, you will not see a question for the second time. We are here with a full quiz. An intelligence game with the taste of IQ test. General Culture Knowledge Contest.

*************************************************
There are 5 joker rights in our game:
*************************************************

◉ Phone Call wildcard right
◉ Double Answer wildcard right
◉ Ask the Audience wildcard right
◉ Change Question wildcard right
◉ Half-half wildcard right

◉ kim millionaire contest

Thousands of questions in economy, finance, health, diet, general culture and hundreds of categories! The strongest opponent of word game, word finder, hangman and Trivia games. Competition games are indispensable for knowledge and intelligence. Our game is also known as the Millionaire. Don’t get overwhelmed with new games. Increase your knowledge and culture with the best of classic games. A vocabulary intelligence game that is useful for your numerical and verbal intelligence development.

Our word millionaire game, which is at the top of the time-consuming games, makes you enjoy the quiz game at the summits with questions prepared by experts. Leader of question and answer multiple intelligence games among 2021 games. General Culture competition.

Follow us for new free games and general knowledge quiz.

We would like to mention that;
The game has nothing to do with SonyPicturess or the original Kim Millionaire competitions. The game is just a quiz game. Icon, logo, music and graphics have nothing to do with the original competition.
Reklamları Kaldır Seçeneği Eklendi.
Başarılar Eklendi.
Skor Tablosu Eklendi.
Google Play Oyunlar Entegrasyonu Sağlandı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *