Gratis v2.0.11 APK For Android

Gratis v2.0.11 APK For Android

(9043)Apps, Shopping

App Information of Gratis

App Name Gratis v2.0.11
Genre Apps, Shopping
Size8.9 MB
Latest Version2.0.11
Get it On Google Play
Update2019-12-12
Package Namecom.gratis.android
Rating ( 9043 )
Installs1,000,000+

Description of Gratis

Gratis uygulaması sayesinde Gratis avantajları ve güzelliğinize güzellik katan Gratis ürünleri her yerde! Gratis uygulamasını Google Play üstünden indirebilir, akıllı telefonunuzla alışveriş yapmanın tadını çıkarmaya hemen başlayabilirsiniz. Uygulamaya üye olduktan sonra Gratis kartınızı uygulamaya tanımlayabilir, adres bilgilerinizi girebilir, ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri herhangi bir Gratis mağazasına gitmeye ihtiyaç duymadan satın alabilirsiniz.Dilerseniz yakınınızdaki mağazaların adresine uygulama üstünden ulaşabilir, en güncel kampanyalardan en erken siz haberdar olabilirsiniz.

Makyaj

Gratis uygulaması,aradığınız makyaj ürünlerine kolayca ulaşabilmeniz ürünleri için göz, yüz, dudak, tırnak, makyaj paletleri, makyaj setleri, makyaj fırça ve aksesuarları ve makyaj temizleme ürünleri gibi farklı kategorilerde sınıflandırıyor. İhtiyaç duyduğunuz ürünlere kolayca ulaşabilmeniz için fiyat aralığı, ürün formu, renk tonu gibi farklı özelliklerini filtreleme, fiyat, puan gibi seçenekler bulunuyor. Büyüleyici kirpikler için maskara, teninize en çok yakışan fondöten ya da yaratıcı göz makyajlarına imza atmak için far paleti çeşitlerine bakabilir, oje çeşitlerinden makyaj bazına kadar ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünler burada.

Cilt Bakım

Yaşınıza, cilt tipinize, ihtiyaçlarınıza ya da bütçenize uygun cilt bakım ürünlerini kolayca bulabilmek, ürün özelliklerine göz atmak ve kullanıcı yorumlarını incelemek için Gratis uygulamasını indirmeniz yeterli oluyor. Cilt temizleyici, maske, serum, nemlendirici krem ve daha sağlıklı bir cilde kavuşmanıza yardımcı olacak yüz bakım cihazlarından vücut bakım ürünlerine, güneş koruyucu ve güneş sonrası bakım ürünlerinden ağda ve tıraş bıçağı gibi ürünlere kadar ihtiyaç duyduğunuz her şey, cilt bakım ürünleri arasında yer alıyor.

Saç Bakım

Gratis, günlük saç bakım rutininin olmazsa olmazı şampuan ve saç kremi çeşitlerine uygulama üstünden kolaylıkla erişmenizi sağlıyor. Saç bakım yağı, maske, sprey, tarak, köpük ve saç boyaları gibi birçok farklı ürünü Gratis uygulaması ile görüntüleyebilir, saç türünüz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda ürünleri filtreleyebilirsiniz.

Kişisel Bakım (Sağlık & Hijyen)

Hoş kokulu sabunlar, keyifle kullanabileceğiniz duş jelleri, günlük ve hijyenik ped çeşitleri, gıda takviyeleri ve ilk yardım ürünleri gibi kişisel bakım, sağlık ve hijyen ihtiyaçlarınıza yönelik ürünler, uygulamamızda sizleri bekliyor.

Parfüm & Deodorant

Güzelliğinizi hoş kokunuzla taçlandırmanın en pratik yolu, Gratis uygulaması üzerinden kampanya, indirim ve fırsatları takip etmekten geçiyor. Ter önleyici ürün çeşitleri, birçok markanın parfüm, deodorant ve kolonya çeşitleri sizlerle.

Erkek Bakım

Gratis, tıpkı kadınlar gibi bakımlı erkeklere de pek çok avantaj sunuyor. Tıraş köpüklerinden erkekler için özel olarak üretilen duş jeli ve şampuan gibi ürünlere, cinsel sağlık ürünlerinden erkekler için özel olarak formüle edilmiş cilt bakım ürünlerine kadar aradıklarınızı bulabilirsiniz.

Bebek Bakımı

Hamile ve annelerin özel kişisel bakım, hijyen ve sağlık ihtiyaçlarından bebek bezi, bebekler için özel deterjan çeşitleri ve bebek ve çocuk banyo ürünlerine kadar geniş seçenekler bulunuyor.

Ev & Yaşam

Gratis, evlerinizi de güzelleştiriyor. Birbirinden hoş kokulara sahip oda parfümleri ve kokuların yanı sıra deterjan ve temizlik ürünleri, çorap, toka ve anahtarlık gibi günlük hayatınızda ihtiyaç duyabileceğiniz birçok farklı ürün Gratis uygulamasıyla parmaklarınızın ucunda.

Sadece Gratis’te Olan Markalar

Hayatı kolaylaştıran ürünleriyle Benri, kullanışlı makyaj aksesuar çeşitleriyle Eklips, gıda takviyeleriyle Life in, neşeli ambalajlarıyla dikkat çeken kaliteli kozmetik ürünleriyle The Balm, saçlarınıza mükemmel bakan İnecto, kişisel bakımınıza eşlik eden Bee Beauty, güzelleşmenin ekonomik yolunu sunan Wet’n Wild ile Beaulis ve doğal özleri kullanan Himalaya gibi sadece Gratis’te bulabileceğiniz pek çok markanın ürünlerini uygulama üstünden kolayca sipariş edebilirsiniz.
Gratis advantages and Gratis products that add beauty to your beauty are everywhere thanks to the Gratis application! You can download the Gratis app from Google Play and start enjoying shopping with your smartphone right away. After you subscribe to the application, you can define your Gratis card to the application, enter your address information, purchase all the products you need without going to any Gratis store. If you wish, you can reach the address of the stores near you via the application, and you can be informed about the latest campaigns at the earliest.

Make-up

Gratis application classifies products in different categories such as eye, face, lips, nails, make-up palettes, make-up sets, make-up brushes and accessories and make-up removal products so that you can easily access the make-up products you are looking for. There are options such as filtering different features such as price range, product form, color tone, price and points so that you can easily access the products you need. You can look at the types of eyeshadow palette for fascinating eyelashes, foundation that best suits your skin or creative eye makeup, all the products you need from nail polish to make-up base are here.

Skin care

It is enough to download the Gratis application to easily find skin care products suitable for your age, skin type, needs or budget, to browse product features and to review user comments. From skin cleansers, masks, serums, moisturizing creams and facial care products that will help you get a healthier skin, body care products, sunscreen and after-sun care products to products such as wax and razor blades are among the skin care products.

Hair care

Gratis allows you to easily access shampoo and conditioner varieties, which are indispensable for your daily hair care routine, through application. You can view many different products such as hair care oil, mask, spray, comb, foam and hair dyes with Gratis application and filter the products according to your hair type and needs.

Personal Care (Health & Hygiene)

Products for your personal care, health and hygiene needs such as fragrant soaps, shower gels that you can use with pleasure, daily and hygienic pads, food supplements and first aid products are waiting for you in our application.

Perfume & Deodorant

The most practical way to crown your beauty with your pleasant scent is by following the campaigns, discounts and deals on the Gratis application. Antiperspirant product types, perfume, deodorant and cologne varieties of many brands are with you.

Male Grooming

Gratis offers many benefits to well-groomed men just like women. You can find what you are looking for, from shaving foams to products such as shower gel and shampoo specially produced for men, from sexual health products to skin care products specially formulated for men.

Baby care

From the special personal care, hygiene and health needs of pregnant and mothers to diapers, special detergents for babies and baby and child bath products, there are a wide range of options.

Home & Living

Gratis also beautifies your homes. Many different products that you may need in your daily life such as detergent and cleaning products, socks, buckles and keychains, as well as room perfumes and fragrances with fragrances, are at your fingertips with Gratis application.

Gratis Only Brands

Benri with its products that make life easier, Eklips with a variety of useful make-up accessories, Life in with food supplements, The Balm with its high quality cosmetic products that attract attention with its cheerful packaging, Inecto that takes care of your hair perfectly, Bee Beauty accompanying your personal care, Wet’n Wild and Beaulis, which offers an economical way to beautify, and natural You can easily order the products of many brands that you can only find in Gratis, such as Himalaya using extracts.
Performans geliştirmeleri yapıldı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *