Free Download Aksi v0.1.21 APK

Free Download Aksi v0.1.21 APK

App Information of Aksi

App Name Aksi v0.1.21
Genre Apps, Events
Size19.8 MB
Latest Version0.1.21
Get it On Google Play
Update2019-01-16
Package Namecom.aksi.app
Rating ( 6 )
Installs100+

Description of Aksi

Kadıköy’ün sokak kültürüne, kendine özgü duruşuna, muhabbetli ruhuna sadık kalmayı hedefleyen AKSİ, gelişmeye ve değişmeye devam ediyor. Bir yıllık taze enerjimizle mekan olarak yeme, içme, eğlencenin yanında üretmeye, sanata da elimizden geldiğince yer veriyoruz. Bu hedefle çıktığımız yolda bir hayalimizi daha gerçekleştiriyor ve etkinlik, konser, parti, söyleşi ve yaptığımız organizasyonların en güncel haberlerini dijital platforma taşıyoruz ve size bir adım daha yaklaşarak bir tık mesafesine geliyoruz.

Uygulama içeriğinde şubeler, menüler, fotoğrafların yanında basılı yayınımız Aksi Dergi’yi de E-dergi formatında size sunuyoruz.

Hay Aksi! Kampanyalar ile sürprizlerimizden de ilk siz haberdar olacaksınız.

Hayatınızdaki tek AKSİ’lik olmayı diliyor ve size bir de buradan sıcak bir merhaba diyoruz.
AKSİ, which aims to remain true to the street culture of Kadıköy, its unique stance, and the spirit of conversation, continues to evolve and change. With our one-year fresh energy, we give as much space as we can to eat, drink and play alongside entertainment. With this goal, we are realizing a dream and we carry the most up-to-date news of events, concerts, parties, interviews and organizations that we do on a digital platform, and we are one step closer and we come one click away.

In addition to the branches, menus and photographs, the application content of our printed publication Azer Dergi is also available in E-magazine format.
 
Christ no! You will be informed of our surprises with our campaigns.

We wish you to be the only AKSİliklik in your life and we call you a warm hello.
bug fixes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *