Download Turkcell Şirketim v APK For Android

Download Turkcell Şirketim v APK For Android

(3740)Apps, Business

App Information of Turkcell Şirketim

App Name Turkcell Şirketim v
Genre Apps, Business
Size
Latest Version
Get it On Google Play
Update
Package Namecom.turkcell.android.ccsimobile
Rating ( 3740 )
Installs1,000,000+

Description of Turkcell Şirketim

ŞİRKETİM uygulaması ile, tüm hatlarınızın tarife, paket ve fatura bilgilerini görüntüleyebilir, ödeme yapabilirsiniz. Hatlarınızın ayarlarını değiştirebilir, hat kullanıcılarından gelen talepleri onaylayabilirsiniz. Islak imza ve evrağa gerek olmadan kontratlı kampanyaları dijital onay ile başlatabilir, size özel kampanya ve duyuruları cebinizden takip edebilirsiniz. Bir tuş ile müşteri yöneticinize ulaşabilir, yardım bölümünden Turkcell ürün, hizmet ve tüm cihaz ayarları ile ilgili bilgilere erişebilirsiniz.

ŞİRKETİM uygulamasına sadece şirketlerin “Özel Şifre Yetkilileri” Hızlı Giriş seçeneği ile giriş yapabilirler. Şirketinizin “Özel Şifre Yetkilisi” olmak için Turkcell müşteri yöneticiniz ile görüşebilirsiniz.
With the MY COMPANY application, you can view the tariff, package and billing information of all your lines and make payments. You can change the settings of your lines and approve requests from line users. You can start contracted campaigns with digital approval without the need for a wet signature and documents, and you can follow the special campaigns and announcements from your pocket. You can reach your customer manager with a click of a button and access information about Turkcell products, services and all device settings from the help section.

Only “Special Password Authorities” of companies can log in to the MY COMPANY application with the Quick Login option. You can contact your Turkcell customer manager to become the “Private Password Authority” of your company.
Şirketim’de geliştirmeler hızla devam ediyor. Yeni versiyonumuzda paket ve tarifeler ekranımızı yeniledik. Paketlerinizi, tarifelerinizi kolayca keşfedebilir, bilgi alabilirsiniz. Dijitale özel ek paketlerimizi keşfetmeyi unutmayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published.