Download TRT Yarışçı v1.1 APK

Download TRT Yarışçı v1.1 APK

(9079)Uncategorized

App Information of TRT Yarışçı

App Name TRT Yarışçı v1.1
GenreUncategorized
Size50.6 MB
Latest Version1.1
Get it On Google Play
Update2020-06-18
Package Namecom.trtcocuk.yarisci
Rating ( 9079 )
Installs1,000,000+

Description of TRT Yarışçı

TRT Çocuk’un sevilen yarışma programı Yarışçı, artık mobilde de sizlerle. Yepyeni ve eğlenceli, bir o kadar da bilgi dolu olan Yarışçı, farklı bir araba yarışı deneyimi sunuyor. Karşına çıkan trafik sorularıyla, trafik bilgini test et ve yeni bilgiler öğren.

Yol boyunca kazandığın puanlarla yeni arabalar alabilir veya arabanı geliştirebilirsin. Arabanı istediğin gibi geliştir, yarışın keyfini çıkar. Bilgi ve eğlence dolu bir maceraya katılmak için, hemen Yarışçı’yı indir ve yarışa başla.

KAZANIMLAR
El-göz koordinasyonu
Denge kontrolü
Trafik kuralları
Dikkat

4 YAŞ ÜSTÜ ÇOCUKLAR İÇİN YARIŞÇI
Birbirinden ilginç bölümler, birbirinden güzel arabalar ve geliştirme seçenekleriyle, yarışın keyfini çıkar. Kolay oynanabilir ve çocuklara uygun tasarlanmış ekranlar. Yeni bilgiler öğren, bildiklerini pekiştir ve kendini test et. Reklamsız ve güvenli içerik. Eğlenceli ve eğitici.

AİLELER İÇİN YARIŞÇI
Çocukların el-göz koordinasyonu, dikkat, kontrol ve denge becerilerini geliştirmek, trafik bilgilerini artırmak amacıyla tasarlandı. Çocuk psikologları ve öğretmenler ile birlikte geliştirildi. Çocukların aileleri ile birlikte kaliteli, eğlenceli ve eğitici zaman geçirebilmeleri için tasarlanmıştır. Bu sebeple çocuğunuzla birlikte oynamanız tavsiye edilir. Bu şekilde çocuğunuzun Yarışçı’dan daha fazla faydalanmasını ve çocuğunuzun daha fazla eğlenmesini sağlamış olacaksınız.

GİZLİLİK POLİTİKASI
Kişisel veri güvenliği ciddiye aldığımız bir konudur. Uygulamamızın hiç bir kısmında reklam veya sosyal medya mecralarına yönlendirme bulunmamaktadır.
TRT loved the competition program of the Children’s Racer is now also mobile with you. Brand new and fun, so that full information racers, car racing offers a different experience. Despite the question of traffic, tested traffic information and learn new information.

You can buy new cars with the points you earn along the way or you can develop the car. Improve the way you want the car, and enjoy the race. To participate in information and fun-filled adventure, just download and start racing skippers.

GAINS
Hand-eye coordination
Stability control
Traffic rules
Attention

4 YEARS FOR CHILDREN RACER
interesting sections from each other, from each other and develop options with nice cars, enjoy the race. screens designed for easy playable and children. Learn new information, reinforce and he knows himself tested. Ad-free and secure content. Fun and educational.

RACER FOR FAMILIES
Children’s hand-eye coordination, attention and skills to develop checks and balances, designed to increase the traffic information. It was developed in conjunction with child psychologists and teachers. quality along with the children’s families are designed to be able to spend a fun and educational time. This is why it is recommended to play with your child. This way your child will benefit more from the riders and have provided the more fun your child.

PRIVACY POLICY
We take seriously the personal data security is an issue. There is no guidance on the application of any part of our advertising and social media channels.
Bazı sorunlar giderildi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *