Download Migros Sanal Market v4.3.4 APK New Version

Download Migros Sanal Market v4.3.4 APK New Version

(34811)Apps, Shopping

App Information of Migros Sanal Market

App Name Migros Sanal Market v4.3.4
Genre Apps, Shopping
Size39.4 MB
Latest Version4.3.4
Get it On Google Play
Update2021-01-07
Package Namecom.inomera.sm
Rating ( 34811 )
Installs1,000,000+

Description of Migros Sanal Market

Migros Sanal Market Mobil ile ister evinize, ister işinize, ister sevdiklerinize sipariş teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Yapmanız gereken yalnızca, siparişin teslim edilmesini istediğiniz adresi seçmek. Migros Sanal Market Mobil’de kullanıcı adı ve şifrenizi yalnızca bir kez girmeniz yeterli, teslimat adresinizi değiştirmediğiniz sürece sizi hep hatırlarız. Migros Sanal Market Mobil ile oluşturduğunuz siparişlerinizi, haftanın 7 günü 10.30 – 22.00 saatleri arasında özel soğutmalı araçlarımızla özenle teslim ediyoruz. Üstelik yalnızca sipariş verdiğiniz günü değil, sizin için uygun olan farklı bir teslimat gününü de seçebilirsiniz. Migros Sanal Market Mobil ile ödeme hem çok kolay hem de güvenli. Online, kapıda kredi kartı veya nakit ödeme seçenekleri ile hizmetinizdeyiz. Migros Sanal Market’ten siparişini verdiğiniz tüm ürünleri, teslimat sırasında hiçbir sebep göstermeye gerek olmadan, kapıda anında iade edebilir ve yalnızca teslim aldığınız kadarını ödersiniz. Migros Sanal Market Müşteri Hizmetleri 7 gün, 8.30 – 22.00 saatleri arasında hizmetinizde.Telefon ile siparişleriniz için 0 (216) 444 10 44 numaralı telefonu aramanız yeterli.
Migros Sanal Market’i kullandığınız için teşekkür ederiz!
Bu versiyonumuzda daha hızlı ve kolay bir alışveriş deneyimi yaşamanız için düzeltmeler ve performans iyileştirmeleri yaptık.
Hizmetimiz ile ilgili yorum ve önerileriniz için [email protected] mail adresinden veya 444 10 44 hizmet hattından bize ulaşabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *