Download Genel Kültür Bilgi Yarışması 2021 v5 APK New Version

Download Genel Kültür Bilgi Yarışması 2021 v5 APK New Version

10.0 (10716)Games, Word

App Information of Genel Kültür Bilgi Yarışması 2021

App Name Genel Kültür Bilgi Yarışması 2021 v5
Genre Games, Word
Size8.8 MB
Latest Version5
Get it On Google Play
Update2020-05-12
Package Namecom.snstu.bilgiyarismasigenelkultur
Rating 10.0 ( 10716 )
Installs1,000,000+

Description of Genel Kültür Bilgi Yarışması 2021

★ Genel Kültür Bilgi Yarışması, genel kültür bilgileri ile yarışacağınız dopdolu binlerce soruya sahip yeni bir oyun. Kim milyoner severler için en güzel seçenek.

★ Genel kültür yarışması oyunumuzla çok eğleneceksiniz. Genel Kültür Bilgi Yarışması internetsiz olarak da çalışabilmektedir. Yani tamamen kullanıcı dostu. Soru yüklensin diye beklemek yok. İnternet yok diye eğlenceden mahrum kalmak yok. Bilgi oyunları severlerin en beğendiği bilgi yarismasi

★ Genel kultur bilgi yarişmasi oyunlari arasında en yenisi karşınızda. Kim milyoner severlerin hastası olacağı bir zeka oyunu.

★ Oyunumuzda bildirimler ile en yeni ve en zevkli oyunlarımızı da size sunmaktayız, oyuncularımızın bilgisine 🙂 İq testi tadında bir zeka oyunu. İnternetsiz oyunlar arayanların ilk tercihi.

*************************************************
Oyunumuzda 5 adet joker hakkı bulunmaktadır :
*************************************************

◉ Telefonla Arama joker hakkı
◉ Çift Cevap joker hakkı
◉ Seyirciye Sor joker hakkı
◉ Soruyu Değiştir joker hakkı
◉ Yarı-Yarıya joker hakkı

★ Ekonomiden sağlığa, diyetten finansa, tarihten sanata her konuda bilgini test et. Zeka oyunları arasında en eğlencelilerden biri. okey yerine bilgi yarışması oynayın 🙂 Kim milyoner ya da kelime oyunu ya da kelime bulmaca gibi oyunlardan sıkıldıysanız doğru yerdesiniz. Trivia oyunları nın en güçlü rakibi. Zeka oyunları içerisindeki en güzel seçenek. Online bilgi yarışması formatında eğlenceli bir bilgi yarışı.

★ Yetişkin zeka oyunları ilginizi çekiyorsa genel kültür bilgilerini web üzerinden almaktan sıkıldıysanız, yarışırken zevk almak istiyorsanız, kültür sanat konusunda kendinizi geliştirmek istiyorsanız zeka soruları ile hazırlanan genel kültür yarışmamız zeka gelişimi konusunda her zaman yanınızda.

★ Ücretsiz zeka oyunları ve yetişkin zeka oyunları zeka gelişimi için hizmetinizde. Zeka sorusu arıyorsanız doğru yerdesiniz.

★ Kim milyoner formatında hazırlanan bilgi yarışması oyunumuz ile çok eğleneceksiniz.

★ Zeka oyunları severler için en kapsamlı ve en güzel seçenek. Zeka oyunları büyükler için kategorisinin lideri.

Kelime kategorisindeki en iyi bilgi yarışması
★ General Culture Quiz is a new game with thousands of questions that you will compete with general culture information. The best option for those who love millionaires.

★ You will have a lot of fun with our general culture quiz game. General Culture Quiz can also work without internet. So it’s completely user friendly. No waiting for questions to load. There is no internet, so no deprivation of entertainment. Information games lovers’ favorite information contest

★ General culture information competition is the newest game among you. A brain teaser for who will become ill of millionaire lovers.

★ We offer you the latest and most enjoyable games with notifications in our game. The first choice for those looking for games without internet.

*************************************************
There are 5 wildcard rights in our game:
*************************************************

Arama Phone Call wildcard right
Cevap Double Answer wildcard right
Sor Ask the audience joker right
Değiştir Change Question wildcard right
◉ Half-Half Joker right

★ Test your knowledge on everything from economy to health, from diet to finance, from history to art. It is one of the most entertaining games. Play quiz instead of okey 🙂 Who are you in the right place if you are bored with games like millionaire or word game or word puzzle. The strongest rival of trivia games. The best option in intelligence games. A fun quiz in the online quiz format.

★ If you are interested in adult intelligence games, if you are tired of getting general culture information on the web, if you want to enjoy while competing, if you want to improve yourself in culture and arts, our general culture competition prepared with intelligence questions is always with you on intelligence development.

★ Free brain teasers and adult brain teasers are at your service for intelligence development. If you are looking for a question of intelligence, you are in the right place.

★ You will have a lot of fun with our quiz game prepared in the millionaire format.

★ The most comprehensive and beautiful option for those who love intelligence games. Brain games are the leader in the category for adults.

The best quiz in the word category
Genel Kültür Bilgi Yarışması şimdi daha güncel.
Boyut Küçültüldü.
Hatalı soru düzeltimi.
Kim Milyoner formatında bilgi yarışması

Leave a Reply

Your email address will not be published.