Download Eşli İhaleli Batak v1.5.1 APK New Version

Download Eşli İhaleli Batak v1.5.1 APK New Version

(6273)Card, Games

App Information of Eşli İhaleli Batak

App Name Eşli İhaleli Batak v1.5.1
Genre Card, Games
Size23.4 MB
Latest Version1.5.1
Get it On Google Play
Update2021-02-24
Package Namenet.gamyun.android.ihale
Rating ( 6273 )
Installs50,000+

Description of Eşli İhaleli Batak

ÜCRETSİZ puanlı oyunlarla sınırsızca ihale oynayabileceğin Eşli İhaleli Batak oyununu yılların tecrübesi ile senin için hazırladık.

ÜCRETSİZ PUANLI OYUNLAR
Hiç bir ücret ödemeden dilediğince eşli ya da tekli puanlı oyun oynayabilirsin.

HEYECANLI FISTIKLI OYUNLAR
Puanlı oyunlardaki heyecan senin için yetersiz ise, fıstıklı oyunlarımız var. Üstelik her gün onlarca oyun oynayabileceğin bonus fıstıklar hediye.

EN İYİ OYUN DENEYİMİ
Yılların tecrübesi ile hazırladığımız oyunlarda her şey olması gerektiği yerde, olması gerektiği dozda, ne fazla ne eksik. Amacımız eğlenmen, en iyi ihale/batak deneyimini uygulamamızda yaşaman.

SOHBET ve ARKADAŞLIK
Yeni insanlarla tanışabilir, sohbet edebilir, arkadaşlıklar kurabilirsin. Arkadaşlarınla eşli oyunlar oynayabilirsin. Salon, masa ve özel sohbetler hemen elinin altında. Premium servislerle üyeliğini özelleştirebilir, farklı olabilirsin.

OYUN DÜNYASI
Aldığın özellikler ya da fıstıklar, ister bilgisayardan istersen de telefon ya da tabletten oyna, tüm taş/kağıt oyunlarımızda geçerlidir. Her oyun için ayrı ayrı özellik ve fıstık almazsın.

GİZLİLİK ÖNEMLİ
Oyunlarımızda rumuz kullanırsın, facebook ile bağlansan dahi ismin ya da resmin görünmez.

Uygulamamızı beğendiysen, bir dakikanı ayırıp olumlu bir yorum yazarsan bizi mutlu edersin. Şimdiden teşekkürler… Öneri, istek ve şikayetlerini [email protected] adresine yazabilirsin.
With years of experience, we have prepared the game Batak with Paired Tenders, where you can play unlimited auctions with FREE rated games.

FREE POINED GAMES
You can play as many pairs or single point games as you wish without paying any fees.

EXCITING PISTACHIO GAMES
If the excitement in games with points is not enough for you, we have games with pistachio. Moreover, free bonus peanuts that you can play dozens of games every day.

BEST GAMING EXPERIENCE
In the games we have prepared with years of experience, everything is where it should be, in the right dosage, neither more nor less. Our goal is for you to have fun, to have the best tender / swamp experience in our app.

CHAT and FRIENDSHIP
You can meet new people, chat and make friends. You can play games with your friends. Living room, table and private chats are right at hand. With premium services, you can customize your membership and be different.

GAME WORLD
The features or peanuts you receive are valid for all our stone / card games, whether you play on your computer, phone or tablet. You don’t get specific features and peanuts for each game.

PRIVACY IS IMPORTANT
You use nicknames in our games, even if you connect with Facebook, your name or picture will not appear.

If you like our app, take a minute and write a positive review, you will make us happy. Thanks in advance … You can write your suggestions, requests and complaints to [email protected]
En iyi oyun deneyimini gamyun’da yaşaman için oyunlarımızı itina ile geliştirip, güncelliyoruz. İyi oyunlar…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *