Download En Son Haber – Güncel Haberler v4.0.2 APK New Version

Download En Son Haber – Güncel Haberler v4.0.2 APK New Version

App Information of En Son Haber - Güncel Haberler

App Name En Son Haber - Güncel Haberler v4.0.2
Genre Games, News & Magazines
Size14.2 MB
Latest Version4.0.2
Get it On Google Play
Update2020-06-22
Package Namecom.ysb.esh
Rating ( 31144 )
Installs1,000,000+

Description of En Son Haber - Güncel Haberler

Ensonhaber.com’ un tüm dinamizmini Android’de de yaşamanız için geliştirilmiş kullanıcı deneyimi arttırılmış zevkli bir uygulama.

Ensonhaber’i öne çıkaran nefis manşetlere ve sürekli güncellenen son dakika haberlerine mobil olarak da ulaşmanızı sağlayan uygulamada özellikle üyelik sistemi ve haber başlıklarına yorum yapabilme özelliği öne çıkıyor.
Yorum yazıp kendi fikirlerinizi ve görüşlerinizi paylaşabileceğiniz sistem aynı zamanda bir çok özelliği de bünyesinde barındırıyor.

Ensonhaber’e üye olan kullanıcılar haber başlıklarına yazdıkları yorumları kendi profil sayfalarından görüntüleyebiliyor, böylece beğeni sayısı, yanıtlar, takdirler ve daha fazla etkileşim üzerinde de kontrol sahibi olabiliyor. Doğrulanmış hesaba ait üyeler yorumlarını editör onayına takılmadan paylaşabilir ve aynı zamanda onaylı hesap olduğuna dair kullanıcı adinin yanında mavi bir simge görünür. Haber başlıklarına yazılan yorumlar arasında en çok beğeni alan yorum üzerinde bir taç simgesi görünür ve bu simgeye sahip olduğunuzda kullanıcı adınız ‘’takdir edilen yorumcu’’ etiketiyle en tepede görünür.

Video haberler ile videoları tek tıkla izleyebilir, ensonhaber.com’un muhteşem galerilerine de ulaşabilirsiniz. FotoHaber tarzını en iyi uygulayan haber portallarının başında gelen Ensonhaber galerilerinden mobil cihazlarınız ile de istifade edebilirsiniz.

Ensonhaber.Com haberleri, aslında nedir sorusuna cevap veren bakış açısı ile artık Android’inizde. İndirin, kurun haberiniz olsun.

ENSONHABER.COM
– Bazı android versiyonlarında görülen sorunlar düzeltildi.

Uygulamamızı sizin için daha iyi hale getirebilmek adına tamamen güncelledik. Ensonhaber’in tasarımı artık daha yenilikçi bir strateji ile kullanıcı deneyimi sunuyor.
Yorumlar ve birçok özellik ile artık Ensonhaber üyeleri haberlere yazdıkları yorumlar üzerinde kontrol sahibi olabilecek.
Ensonhaber’i kullandığınız içi teşekkürler!

Leave a Reply

Your email address will not be published.