Download Bu hangi ÇİZGİ FİLM? v3.5.7z APK Latest Version

Download Bu hangi ÇİZGİ FİLM? v3.5.7z APK Latest Version

(3312)Games, Trivia

App Information of Bu hangi ÇİZGİ FİLM?

App Name Bu hangi ÇİZGİ FİLM? v3.5.7z
Genre Games, Trivia
Size22.6 MB
Latest Version3.5.7z
Get it On Google Play
Update2018-08-06
Package Namecom.cancelika.buhangicizgifilm
Rating ( 3312 )
Installs500,000+

Description of Bu hangi ÇİZGİ FİLM?

Rafadan Tayfa, Emiray, Harika Kanatlar, Maşa ile Ayı, Thunderbirds, İstanbul Muhafızları, İbi ile Tosi ve daha birçok keyifli çizgi filmin karakterlerini bilmeye çalıştığınız bir bilgi yarışması.

Çocukların ilgisini çekecek olan bu bilgi yarışması onların sevdiği çizgi film karakterlerini tek tek soruyor. Ve çocuklar açısından önemli olan farkı ise cevabı seçenekler arasından seçmeleri değil kendileri yazacak olmaları.

Özellikle ilk ve orta okul çocuklarının yazı yazma, okuma ve harfleri öğrenmeleri konusunda onlara yardımcı olabilecek eğitici ve onlar için eğlenceli bir bilgi yarışması.
Soft-boiled crew, Emiray, great wings, bear with tongs, Thunderbirds, Istanbul Guard, Toi Ibar with a quiz and many more delightful line you are trying to know the characters of the film.

This quiz, which will attract the attention of children asking their favorite cartoon characters one by one. And the difference is not important for children to choose from among the options that will write the answer themselves.

In particular, primary and secondary school children writing, reading and trainers to help them learn about letters and a fun quiz for them.
Winx ve Rescue Bots gibi yepyeni karakterler ve çizgifilmler eklendi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *