Download Armut – Aradığın Hizmete Ulaşmanın Kolay Yolu! v2.0.2660 APK

Download Armut – Aradığın Hizmete Ulaşmanın Kolay Yolu! v2.0.2660 APK

(18015)Apps, Lifestyle

App Information of Armut - Aradığın Hizmete Ulaşmanın Kolay Yolu!

App Name Armut - Aradığın Hizmete Ulaşmanın Kolay Yolu! v2.0.2660
Genre Apps, Lifestyle
Size11.5 MB
Latest Version2.0.2660
Get it On Google Play
Update2021-03-01
Package Namecom.armut.armutha
Rating ( 18015 )
Installs1,000,000+

Description of Armut - Aradığın Hizmete Ulaşmanın Kolay Yolu!

“Evden eve nakliyat, boya ve ev temizliği için kullandım. Çok memnun kaldım”
🌟🌟🌟🌟🌟 Kadir C. – Google Play Store yorumu

Armut; nakliyat, temizlik, tadilat, boya badana ve özel ders gibi 2000’den fazla kategoride binlerce hizmet verene kolayca ulaşmayı sağlar ve hayatını kolaylaştırır. İyi bir temizlikçi, nakliyeci, elektrik ustası, boyacı ya da matematik özel ders mi arıyorsun? İhtiyacın olan hizmet Türkiye’nin en büyük hizmet platformu Armut’ta!

Ev temizliği için temizlikçi bulmak, taşınma işi için nakliye firması bulmak, boya badana için boyacı bulmak ve tadilat işleri için tadilat ustası bulmak Armut ile çok kolay.

Aradığın serviste ihtiyacını birkaç soruda anlat. Projene en uygun ve müsait hizmet verenlerden ücretsiz fiyat teklifleri al. Teklif verenlerin önceki işlerini incele, gerçek müşteri yorumlarını oku. Beğendiğin ve çalışmak istediğin profesyonelle Armut garantisi ile çalış.

Armut; nakliyat, temizlik, tadilat ve boya badana dahil 2000’den fazla kategoride 250.000’den fazla hizmet vereni ile tüm Türkiye’de hizmet vermektedir.

2011 yılından beri Türkiye’nin en büyük hizmet pazar yeri olarak sağladığı yüksek kalite ve güvenilir hizmet ile binlerce gerçek müşteri yorumuna sahiptir. Bu müşteri yorumları ile nakliyat, temizlik, tadilat ve boya badana gibi ihtiyacın olan her serviste güvenilir ve kaliteli hizmete ulaşırsın.

Gelen teklifler arasından seçim yaptığında Armut Garantisi dahilinde olur, projen tamamlanana kadar huzur içinde ilerlersin.
“I used it for house-to-house transport, painting and house cleaning. I am very pleased “
🌟🌟🌟🌟🌟 Kadir C. – Google Play Store review

Pear; It provides easy access to thousands of service providers in more than 2000 categories such as transportation, cleaning, renovation, paint and whitewash and tutoring and makes their lives easier. Are you looking for a good cleaner, shipper, electrician, painter or math tutor? services to the needs of Turkey’s largest service platform in Pear!

With Armut, it is very easy to find a cleaner for house cleaning, a shipping company for moving, find a painter for paint and whitewash, and a renovation master for renovations.

Describe your need in a few questions in the service you are looking for. Get free quotes from those who provide the most suitable and suitable service for your project. Examine the bidders’ previous jobs, read real customer reviews. Work with the professional you like and want to work with under Armut guarantee.

Pear; transportation, cleaning, renovation and painting the walls with more than 2000 categories including more than 250,000 in serving is to give all the services in Turkey.

Since 2011, Turkey’s largest service market place that provides high quality and reliable service to thousands of customers have a real review. With these customer comments, you get reliable and quality service in every service you need such as shipping, cleaning, renovation and paint and whitewash.

When you choose among the offers, you will be within the Armut Guarantee, and you will proceed in peace until your project is completed.
Armut senin için yenilendi!
Geliştirdiğimiz yeni talep formu sayesinde artık isteklerini daha kısa bir sürede ve kolayca bize aktarıp hizmet talebini oluşturabileceksin.

Peki neler değişti?
– Eklediğimiz ilerleme çubuğu sayesinde artık talebini oluştururken kalan adımları görebilecek, ‘off kim bilir daha kaç soru doldurmam gerekiyor’ stresine girmeyeceksin.
– Yenilediğimiz arayüz ve iyileşen kullanıcı deneyimi ile formları şipşak dolduracak, istediğin hizmete hızla ulaşabileceksin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *