Çeyiz Listem v2.6.8 APK Download Latest Version

Çeyiz Listem v2.6.8 APK Download Latest Version

App Information of Çeyiz Listem

App Name Çeyiz Listem v2.6.8
Genre Games, House & Home
Size11.3 MB
Latest Version2.6.8
Get it On Google Play
Update2020-06-15
Package Namecom.kanilturgut.ceyizim
Rating ( 844 )
Installs100,000+

Description of Çeyiz Listem

Hazır çeyiz listesi mi arıyorsun? Çeyizin için 350’den fazla ürün önerisi ve piyasadaki en uygun fiyatları burada bulabilirsin!

EN ÇOK İNDİRİLEN ÇEYİZ VE DÜĞÜN PLANLAYICISI!

Yatak odası, mutfak, banyo, beyaz eşya gibi kategorize edilmiş hazır listeyi kullanabilir, listede olmayan ürünleri ekleyip ihtiyacınız olmayanları çıkarabilirsin.

Düğün sürecinde her etkinlik için ayrı ayrı alınacak listeleri de oluşturduk. Örneğin, nişan bohçası altında gelin ve damat bohçası için alınacakları da hazırladık.

Kusursuz bir planlama için düğün hazırlık listesi de bu uygulamada! Düğünden, kınaya ve nişana hangi etkinlikte neye ihtiyacın var hepsini sıraladık. Unutmaman için düğün ve nişan geri sayım sayıcı da ekledik.

EN UYGUN DÜĞÜN MEKANINI BURADAN BULUN!

En uygun düğün mekanı hangisi? En iyi dış çekim fotoğrafçısı kim? Gelin hamamlarına kadar hepsine Çeyiz Listem’den ulaşabilirsin. Üstelik tamamından fiyat teklifleri alabilirsin.

Size özel çeyiz paketi indirimleri de burada! Uygulamayı kullandıkça 5.000 TL’ye varan indirim kuponları kazanabilirsin.

Çeyiz listesi ve düğün organizasyonu için ne kadar harcayacaksın? Bütçeni takip etmek için en iyi düğün planlama programı burada! Bu uygulamayı evlilik planlama defteri olarak kullanıp düğünde unutulmaması gerekenlere ulaşabilirsin. Düğüne ne kadar kaldığını hatırlatmak için düğün sayacı da ekledik!

ÖZELLİKLER:

– Eksiksiz hazır çeyiz listesi (+350 ürün önerisi)

– Ürün fiyatları (Piyasadaki en uygun çamaşır makinesi fiyatlarınına ulaşabilmektesiniz.)

– Nişan bohçası listesi (Gelin ve damat bohçası için alınacaklar listesi.)

– Düğün hazırlık listesi (Adım adım düğün planlama rehberi)

– Düğün mekanları ve firmaları listesi (Şehrindeki en uygun düğün mekanlarından, fotoğrafçılara ve gelinlikçilere her şey burada!)

– İndirim kuponları (Uygulamayı kullandıkça indirip kuponları kazanıp çeyiz alışverişini ucuza getirebilirsin.)

– Düğün bütçesi planlama programı (Düğün, nişan ve kına gibi her bir etkinliğin için bütçe takibi yapabilirsin.)

– Çeyiz ve yapılacaklar listeni eşin veya arkadaşlarınla paylaşabilirsin.

Çeyiz Listem’i kullanan +150 bin üyenin yorumlarıyla uygulamamızı yeniledik. Kendimizi geliştirmek için fikirlerini yorum olarak bizimle paylaşabilirsin. Vereceğin olumlu puanlar uygulamayı geliştirmek için bizi motive ediyor. Desteğini bekliyoruz, mutluluklar! 🙂
Are you looking for a ready dowry list? You can find more than 350 product suggestions for your dowry and the best prices on the market here!

MOST DOWNLOADED DRAWER AND WEDDING PLANNER!

You can use the categorized ready list such as bedroom, kitchen, bathroom, white goods, add products that are not in the list and remove the ones you don’t need.

We also created lists to be taken separately for each event during the wedding process. For example, we also prepared what to buy for the bride and groom pack under the engagement pack.

Wedding preparation list for a perfect planning is also in this application! We have listed all of what you need from wedding, henna and engagement. We also added a wedding and engagement countdown timer to keep in mind.

FIND THE MOST SUITABLE WEDDING VENUE HERE!

Which is the most suitable wedding venue? Who is the best outdoor photographer? You can reach all of them from the Dowry List until the bride baths. Moreover, you can get price quotes from all of them.

Your special dowry package discounts are also here! You can earn up to 5,000 TL discount coupons as you use the app.

How much will you spend for the dowry list and wedding organization? The best wedding planning program to keep track of your budget is here! You can use this application as a marriage planning book and reach what should not be forgotten at the wedding. We have also added a wedding counter to remind you how much time is left for the wedding!

FEATURES:

– Complete ready dowry list (+350 product recommendation)

– Product prices (You can reach the most suitable washing machine prices in the market.)

– Engagement pack list (To-do list for bride and groom packs.)

– Wedding preparation list (Step by step wedding planning guide)

– List of wedding venues and companies (Everything from the most suitable wedding venues in the city to photographers and wedding dressers is here!)

– Discount coupons (As you use the application, you can download the coupons and make the dowry purchase cheaper.)

– Wedding budget planning program (You can follow up budget for every event such as wedding, engagement and henna.)

– You can share your dowry and to-do list with your partner or friends.

We renewed our application with the comments of +150 thousand members using My Dowry List. You can share your ideas with us in the comments to improve ourselves. The positive scores you give motivate us to improve the application. We look forward to your support, happiness! 🙂
İşlem sorgularında iyileştirme yapıldı.

Leave a Reply

Your email address will not be published.