Anne Bebek Sağlığı ve Beslenme v3.8.0.2.28 APK For Android

Anne Bebek Sağlığı ve Beslenme v3.8.0.2.28 APK For Android

App Information of Anne Bebek Sağlığı ve Beslenme

App Name Anne Bebek Sağlığı ve Beslenme v3.8.0.2.28
Genre Apps, Parenting
Size16.9 MB
Latest Version3.8.0.2.28
Get it On Google Play
Update2020-09-08
Package Namecom.KidsGourmet.AnneBebekBeslenmeSaglik
Rating ( 33 )
Installs10,000+

Description of Anne Bebek Sağlığı ve Beslenme

Anneler çocukları doymadan rahat edemezler. Onların sağlığı, mutluluğu her şeyden önemlidir. Sizin ve çocuğunuzun mutluluğu için yanınızdan ayırmayacağınız kapsamlı bir mobil uygulama hazırladık…

SAĞLIK
Annelerin ihtiyaç duyduğu, hamilelik süresi ve doğum sonrası bebekleri ile ilgili sağlık, gelişim, beslenme konularındaki faydalı bilgileri gerçek uzmanlar yönetiminde derledik ve bu uygulamada sizlerle paylaştık.

BESLENME, DİYET ve SAĞLIKLI YEMEK TARİFLERİ
Bebeklerde ve çocuklarda son yıllarda artan besin alerjisi ve obezite konusuna önem veriyoruz. Bu sebeple çocuk gastroenteroloji, hepatoloji ve beslenme uzmanı Dr. Enver Mahir Gülcan denetiminde hazırlanan yemek tariflerini, beslenme ipuçlarını ve doğum sonrası diyet önerilerini bu uygulamada bulabilirsiniz.

ÇOCUK PSİKOLOJİSİ
Çocuk ve ergenlerin psikolojik gelişimi konusunda ülkemizin önde gelen psikiyatristi Prof. Dr. Bengi Semerci’nin yazılarını psikoloji başlığı altında okuyabilirsiniz.

Sağlıklı çocuk demek ruhen ve bedenen sağlıklı olan birey demektir. Annelerin çocuklarına bırakacağı en değerli mirasın “sağlıklı bir gelecek” olduğunu unutmayın.

Kids&Gourmet Hakkında

Türkiye’nin ilk sağlıklı çocuk beslenmesi anne ve çocuk sağlığı dergisi olarak 2013 yılında yayın hayatına başlayan Kids&Gourmet, şimdi yeni uygulaması ile okuyucusuna daha yakın.

Kids&Gourmet uygulamasında çocuk sağlığı, beslenmesi ve kadın sağlığının yanı sıra çocuklara özel hekim kontrollü yemek tarifleri, çocuk ve ergen psikolojisi, eğitimi, etkinlik, deney, oyun, masallar, uzmanına sor, ünlülerle röportajlar gibi pek çok farklı içerik bulabilirsiniz.
Mothers can not comfort the children of saturation. Their health, happiness is more important than anything. We have prepared a comprehensive mobile app that you allocate your side for the happiness of you and your child …

HEALTH
The mother of need, health care related to pregnancy and the postpartum period dolls, development and management of real experts have compiled helpful information on nutrition issues, and we share with you in this application.

NUTRITION, DIET and HEALTHY RECIPES
increasing food allergy in infants and children in recent years, and we attach importance to obesity issues. For this reason, pediatric gastroenterology, hepatology and nutrition expert Dr. Anwar Maher Gülcan recipes prepared in control, nutrition tips and postnatal dietary advice you can find in this application.

CHILD PSYCHOLOGY
leading psychiatrists of our country on the psychological development of children and adolescents Prof. Dr. You can read the writings of Bengi Semerciler psychology under the title.

Healthy children say it means spiritually and physically healthy individuals. Mothers leave their children the most precious heritage “healthy future” Do not forget that.
 
About Kids & Gourmet

Turkey’s first healthy child nutrition and maternal and child health was launched in 2013 as Kids & Gourmet magazine, now closer to the reader with a new application.

child health in the Kids & Gourmet practices, nutrition and women’s health of children as well as private physician controlled recipes, child and adolescent psychology, education, activities, experiments, games, fairy tales, ask the experts, you can find so many different content, such as celebrity interviews with.
Değerli kullanıcılarımız,

Uygulamayı daha iyi hale getirmek için çalışmalara devam ediyoruz. Performans iyileştirmeleri yapılan bu yeni versiyonumuzda bir sorun yaşarsanız lütfen uygulama içerisinden bize geri bildirim gönderin.

Desteğiniz için teşekkür ederiz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.